Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby společnosti SGS v oblasti inspekce a správy a řízení zásilek (cargo management) snižují rizika a zajišťují dodávku kvalitních výrobků a splnění odpovídajících požadavků.

Nabízíme celou řadu služeb v oblasti inspekce a cargo managementu včetně kontroly škůdců a fumigace, které vám umožní vyvinout a dodat výrobky splňující za každých okolností přísné normy v souladu s vaším očekáváním. Můžeme vám pomoci splnit složité regulatorní požadavky a zdravotní, bezpečnostní a environmentální povinnosti v různých regionech a na různých trzích.

Díky našim službám v oblasti inspekce a cargo managementu se můžete vyhnout nákladům, které by vám mohly vzniknout v souvislosti s narušením výroby nebo dodávky vašich výrobků. To znamená, že snížíte riziko stažení výrobků nebo jiných problémů, které by mohly ohrozit váš zisk i trvalé renomé vaší obchodní značky.

Jako světová jednička v oblasti inspekce vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti a odborné znalosti, nejnovější technologie a jedinečnou celosvětovou síť. Vzhledem k tomu vám poskytneme nejvyšší standardy kvality a integrity - kdekoliv na světě.

Obraťte se na nás ještě dnes a poraďte se s námi, jak vám můžeme pomoci v oblasti inspekce a cargo managementu.