Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby společnosti SGS v oblasti detekce minerálních látek vám pomohou určit dávky krmiv a úroveň potřebných doplňků.

Rovněž vám umožníme detekci minerálů, které by mohly mít škodlivý vliv na vaše hospodářská zvířata, čímž předejdeme výskytu zdravotních problémů a s tím spojeným nákladům.

Naše metody detekce minerálů jsou přesné a flexibilní, poskytují řadu možností a jsou zdrojem vaší jistoty a klidu. Pomocí spektrometru ICP jsme schopni identifikovat 16 různých minerálů, z nichž každý má vlastní účel a potenciální dopad. Tímto způsobem nejen zjistíme, jak mohou konkrétní minerály ovlivnit krmné dávky, ale rovněž vám pomůžeme určit druh a hodnotu nutných minerálních doplňků (např. fosforu, vápníku, apod.). Také vám to umožní monitorovat a eliminovat nebo jinak kontrolovat minerály (např. olovo a síru), které by mohly mít na zvířata negativní účinek.

Schválené a akreditované laboratoře

V zájmu udržení našeho dobrého jména spojeného s nezávislostí, integritou a inovací naše laboratoře zaměřené na detekci minerálů dodržují přísná pravidla a jsou držitelem akreditace podle norem ISO 17025 a ISO 9001:2008. Naše laboratoře, v nichž pracují vědečtí pracovníci a technici s mnohaletými laboratorními zkušenostmi a odborným vysokoškolským vzděláním v oboru chemie, mikrobiologie a agronomie, získaly také osvědčení od několika krmivářských asociací. Výsledky našich testů často hodnotí četné analytické asociace, což zajistí, že naše služby v oblasti detekce minerálů dodržují nejpřísnější standardy daného odvětví stejně jako požadavky celosvětového regulatorního orgánu.

Pokud chcete mít jistotu, že vaše krmiva obsahují správné minerály ve správné koncentraci, obraťte se na společnost SGS a informujte se na služby detekce minerálů.