Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Pro svou dlouhou cestu z pole až na talíř vyžaduje zemědělské zboží pozornost, sledování a integritu. Nabízíme kompletní rozsah služeb dodavatelského řetězce, který omezuje riziko, zajišťuje kvalitu a zlepšuje produktivitu.

Zemědělství a potravinářský průmysl: jak vám může společnost SGS pomoci k růstu vašeho podnikání.

Zemědělství a potravinářský průmysl jsou pravděpodobně nejdůležitějšími průmyslovými odvětvími na světě. Spotřebitelé chtějí záruku bezpečnosti a kvality v každé fázi procesu. Naše komplexní řada služeb vám může pomoci:

  • řídit riziko, podnikat lépe a plnit své povinnosti: se samostatnými nebo integrovanými nezávislými řešeními pro každý aspekt vašeho dodavatelského řetězce v zemědělství a potravinářství
  • uspokojit vaše spotřebitele: od místa primární produkce až na místo zpracování
  • být ve shodě s komplexní legislativou:včetně místních, regionálních, národních  a mezinárodních norem a předpisů pro výrobu a obchod se zemědělskými komoditami a potravinami
  • zajistit správné skladování, přepravu, balení a distribuci: komodit, složek potravin a potravinových výrobků
  • zajistit kvalitu a bezpečnost v celé rozmanitosti dodavatelských řetězců: včetně surových a polozpracovaných potravin a finálních výrobků ve všech základních skupinách potravin

Nabízíme samostatná nebo integrovaná řešení na pomoc organizacím, které jsou zapojeny do odvětví agrochemikálií, osiv, biopaliv, hnojiv, zemědělských strojů a dodávek, financí a pojištění, skladování, do zpracovatelských objektů a logistických staveb, do přípravy čerstvých zemědělských výrobků a upravených potravinových produktůpro trh.

Našenabídka úsporných řešení zahrnuje shromažďování strategických údajů, nepřímé řízení, audity a certifikace, testovací a analytické služby, inspekce, ověřování technických řešení, poradenství a školení. Můžeme vaší společnosti pomoci nepřetržitě zlepšovat úroveň bezpečnosti, kvality a udržitelného rozvoje.

Náš přístup k dodávkám služeb našim klientům je harmonizovaný, poskytující výhodu největší nezávislé sítě odborníků na světě.

S více než 130 lety zkušeností rozumíme výzvám, před nimiž stojíte. Kontaktujte nás, abyste zjistili, jak našenabídka služeb může pomoci vašemu podnikání růst a uspět na stále více konkurenčním, globálním trhu.