Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Školící kurzy a semináře

Kategorie

Maximalizovat menuMaximalizovat menu

Maximalizovat menuMaximalizovat menuDomůŠkolící kurzy a semináře

Související odkazy

Přehled

Naše školící a rozvojová řešení jsou navržena tak, aby pomáhala organizacím a jednotlivcům zlepšovat osobní schopnosti a dovednosti - jádro toho, jak umožnit rozvoj udržitelného podnikání a konkurenční výhodu.

Jako světová jednička v odborném školení nabízíme excellence centra po celém světě, poskytujeme nejlepší řešení v oblasti vzdělávání a rozvoje přizpůsobená přesně vašim potřebám.

Ve světě rychle se měnících předpisů, rychle se rozvíjejících technologií a dynamických trhů je zásadní, aby vaši pracovníci drželi krok s rozvojem technologií, norem a předpisů. Lidé, jimž bylo poskytnuto správné školení a podpora v jejich profesionálním rozvoji, jsou pravděpodobně více motivovaní, hrdí na své postavení a odpovědnost, jsou dynamičtější, zasvěcenější a produktivnější.

Můžeme se prokázat osvědčenými referencemi se zajišťováním veřejných kurzů, kurzů v podnicích i online kurzů pro největší světové společnosti a vládní organizace. S odbornými školiteli, kteří jsou navíc zkušenými praktiky ve svém oboru, naše školení zahrnuje víc než teorii a poskytuje vám cenné postřehy z praxe. Díky tomu nám můžete důvěřovat, že zajistíme vysoce kvalitní a jednotné školení a rozvoj na každé úrovni vaší organizace, a to všude na světě.

Naše kombinované výukové zkušenosti a techniky zrychleného učení vám pomáhají dosáhnout vašich cílů.

Kontaktujte nás už dnes, abyste zjistili, jak může školení společnosti SGS podpořit vaše podnikání.

SGS AcademyBrochureSGS Academy BrochureGlobal Learning and Development Solutions ...

Kontaktní

SGS CZECH REPUBLIC S.R.O.

  • K Hájům 1233/2
    Praha, 155 00
    Česká republika
  • t   +420 234 708 111
  • f   +420 234 708 100
  • e   Napište nám e-mail

E-odběr

Zaregistrujte se pro odběr publikací společnosti SGS a bulletinů ze svého regionu i celého světa.

Adresář kanceláří

Kanceláře a laboratoře společnosti SGS naleznete po celém světě díky mapovému vyhledávači našich poboček.Czech Republic map
Schránka zobrazující umístění kanceláří