Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Obchod

Kategorie

Maximalizovat menuMaximalizovat menu

Maximalizovat menuMaximalizovat menuDomůObchod

Přehled

Řízení rizik spojených s obchodem a financováním obchodu je komplexní proces, který vyžaduje praktické, objektivní plánování. Naše celosvětová síť expertů zkoumá všechny aspekty obchodní činnosti, aby v zájmu úspěchu obchodních transakcí hodnotila související rizika, nabízela nestranné objektivní rady a napomáhala vám zmírňovat rizika a minimalizovat právní odpovědnost.

Obchodní služby společnosti SGS: protože obchod je založen na důvěře.

Společnost SGS historicky sloužila obchodníkům již od svého vzniku. Aby se obě obchodující strany cítily uspokojeny na své straně dohody, je pro ně klíčovým prvkem důvěra. Důvěra, že výrobek je takový, jak se předpokládá (ať už jde o komodity, průmyslové zboží, spotřební zboží, ale také finanční listiny, bondy, půjčky, atd.).

Společnost SGS je nezávislým poskytovatelem všech informací, které pomáhají budovat důvěru mezi obchodními partnery. Vydáváme osvědčení, že  výrobky jsou ve shodě například se zákony, předpisy, pravidly, normami, dovozními/vývozními požadavky, bezpečnostními předpisy, s předepsaným chemickým složením, trvanlivostí a dopadem na životní prostředí.

Provádíme inspekce, zkoušky a ověření, že komodity kupované z jedné strany planety na druhou, mají uvedenou kvalitu a jsou v uvedeném množství.  Poskytujeme nezávislou kontrolu a záruku, dovolující bankám a finančnímu světu poskytovat obchodujícím půjčky a akreditivy, a to prostřednictvím nezávislého posouzení a ujištění, že obchodované zboží je skutečně tím, co obě strany očekávají a že je dodáno v uvedeném množství.

Také pomáháme zemím budujícím svou institucionální infrastrukturu postarat se o kontrolu dovozu a vývozu, o inspekce shody v místě odeslání nebo v místě určení, také poskytujeme služby hodnocení pomáhající zemím udržet hladký tok obchodu přes své hranice směrem dovnitř i ven, stejně jako poskytujeme spolehlivé a nezávislé informace pro dovozní/vývozní daňové účely. Tím pomáháme zajistit, aby globální obchodní toky pokračovaly v chodu tak účinně a důvěryhodně, jak je to možné.

SGS je přední světová společnost v oblasti školení, testování, inspekce, certifikace a ověřování, se zkušenostmi, odbornými znalostmi a globálním dosahem. Ať je váš konkrétní zájem v obchodování jakýkoliv, spojte se s námi ještě dnes, abyste zjistili, jak vám náš komplexní sortiment služeb může pomoci.

 

Kontaktní

SGS CZECH REPUBLIC S.R.O.

  • K Hájům 1233/2
    Praha, 155 00
    Česká republika
  • t   +420 234 708 111
  • f   +420 234 708 100
  • e   Napište nám e-mail

E-odběr

Zaregistrujte se pro odběr publikací společnosti SGS a bulletinů ze svého regionu i celého světa.

Adresář kanceláří

Kanceláře a laboratoře společnosti SGS naleznete po celém světě díky mapovému vyhledávači našich poboček.Czech Republic map
Schránka zobrazující umístění kanceláří