Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Doporučená Řešení

Analýza použitého oleje: Tajemství efektivního monitorování vybavení

Kde je u použitého oleje uchováno tajemství kratších prostojů, menšího počtu oprav, nižších nákladů na údržbu a vyšší produktivity?

Pro zajištění spolehlivosti, bezpečnosti, dlouhé životnosti a produktivity si musíte být jistí, že stroje a vybavení, které mají kritický význam pro váš provoz, fungují při optimálním výkonu. Pravidelná údržba, sledování a testování je samozřejmě zásadní. Náklady na údržbu však mohou být přesto vysoké. Jak tedy můžete tyto náklady snížit a současně zajistit, že je vaše vybavení efektivně sledováno?

Jak může použitý olej zlepšit váš program údržby

Použitý olej ve vašich strojích může navzdory očekávání sehrát hlavní úlohu. Poskytuje zásadní informace o tom, co se děje uvnitř vašeho vybavení a vašich strojů na základě včasného varování týkajícího se veškerých potenciálních problémů a minimalizace rizika poškození a neplánovaných prostojů. Otázkou je, jak můžete tyto informace zjistit a především využít.

Nabízíme odpovědi

Pro analýzu použitého oleje ve vašich vozidlech existuje řada vysoce specializovaných technik, které vám poskytnou cenné odpovědi týkající se stavu vašich strojů a způsobů řešení všech problémů. Poskytujeme řadu odborných testovacích služeb, včetně analýzy použitého oleje, testování maziv, testování transformátorového oleje a řízení integrity aktiv.

Můžeme vám pomoci:

 • analyzovat široký sortiment olejů a maziv používaných ve vašem vybavení, jako je mazací olej, tuky a hydraulické kapaliny;
 • získat rychlý a přesný přehled o stavu strojů, jako jsou elektrické agregáty, převodovky, kompresory, hydraulické systémy a další stroje kritického významu;
 • odhalit potenciální problémy s předstihem a omezit riziko poškození nebo selhání vybavení;
 • stanovit stav a vhodnost oleje;
 • zajistit menší počet prostojů a oprav vybavení;
 • snížit náklady na údržbu; 
 • zvýšit bezpečnost a produktivitu.

Proč si více než 3 900 zákazníků v oblasti stavebnictví, automobilového průmyslu a petrochemie zvolilo společnost SGS?

Máme více než 40 let odborné praxe, provádíme 4 000 diagnostických úkonů každý den a monitorujeme více než 640 000 systémů na celém světě s cílem poskytnout cenné informace o stavu základního vybavení a maziv. To je důvod, proč jsme první volbou pro zákazníky z řady odvětví po celém světě, pokud se jedná o analýzu použitého oleje a monitorování stavu vybavení.

Kontaktujte nás ještě dnes, abyste se dozvěděli, jak vám naše řešení v oblasti analýzy použitého oleje a monitorování stavu vybavení mohou pomoci zlepšit váš program údržby.

 

Kontaktní

SGS CZECH REPUBLIC S.R.O.

 • K Hájům 1233/2
  Praha, 155 00
  Česká republika
 • t   +420 234 708 111
 • f   +420 234 708 100
 • e   Napište nám e-mail

E-odběr

Zaregistrujte se pro odběr publikací společnosti SGS a bulletinů ze svého regionu i celého světa.

Adresář kanceláří

Kanceláře a laboratoře společnosti SGS naleznete po celém světě díky mapovému vyhledávači našich poboček.Czech Republic map
Schránka zobrazující umístění kanceláří