Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Certifikovaní klienti a produkty

Přehled

Ověřte si platnost vydaných certifikátu pro systémy managementy kvality, procesy nebo produkty v adresáři certifikovaných klientů a produktů společnosti SGS. Můžete zde také najít klíčová data o auditovaných dodavatelích.

Naše adresáře jsou přístupné pro všechny maloobchodní prodejce, výrobce, spotřebitele a další zainteresované subjekty a můžete je prohledávat na základě různých parametrů, včetně názvu klienta, čísla certifikátu a/nebo názvu produktu.

Pokud není uvedeno jinak, jsou adresáře k dispozici v angličtině.

Adresář certifikovaných klientů

Ověřte si stav jakéhokoli certifikátu systému managementu kvality nebo procesu od společnosti SGS pomocí našeho adresáře certifikovaných klientů.

Elektrické a elektronické spotřební zboží

Společnost SGS provádí certifikaci elektrických a elektronických produktů (EE) podle řady vnitrostátních a mezinárodních systémů. Tento adresář obsahuje informace o platné certifikaci produktů od různých certifikačních orgánů společnosti SGS a také podrobnosti o našich vlastních certifikacích.

Prohledat adresář certifikovaných klientů společnosti SGS v oblasti elektrických produktů >

Prohledat registr bezpečných produktů společnosti SGS Fimko >

Verifikace auditovaných dodavatelů (Čína)

Na podporu vztahů mezi mezinárodními nákupčími a čínskými malými a středními podniky jsme vyvinuli databázi, která partnerům umožňuje kontrolovat výsledky dodavatelských auditů. Databázi lze prohledávat pomocí čísla zprávy nebo názvu dodavatele.

Prohledat verifikační databázi auditovaných dodavatelů pro Čínu >

Kalifornská rada vzdušných zdrojů: Vzdušná toxická kontrolní opatření (CARB ATCM)

Náš adresář CARB ATCM umožňuje výrobcům, distributorům, dovozcům a maloobchodním prodejcům vyhledávat informace o certifikaci kompozitních výrobků ze dřeva.

Prohledat adresář SGS CARB ATCM>

Obuvnické složky a produkty

Certifikace ECOSECURE společnosti SGS podporuje světový obuvnický průmysl tím, že vám umožňuje ověřit, že součásti a/nebo produkty byly podrobeny zkouškám a jsou certifikované podle této světové normy.

Prohledat adresář certifikovaných klientů společnosti SGS ECOSECURE >

Certifikační značky potravin

Certifikační značky potravin prokazují závazek dodavatele vůči bezpečnosti, zdravotní nezávadnosti a hygieně potravin. Náš adresář umožňuje organizacím v potravinářském dodavatelském řetězci ověřovat stav certifikace našich klientů.

Prohlédnout adresář potravinářských certifikačních značek společnosti SGS (k dispozici pouze na SGS.com) >

Další informace o certifikacích spotřebního zboží

Další informace o řadě certifikací spotřebního zboží jsou k dispozici na vlastních webových stránkách těchto systémů:

  • IECEE: Databáze certifikátů zkoušek IECEE obsahuje všechny registrované globálně vydané certifikáty CB. Podívejte se do databáze IECEE >
  • Brazilský INMETRO: registr certifikátů INMETRO umožňuje uživatelům ověřit stav organizací a produktů působících a vyskytujících se v této zemi. Podívejte se do registru INMETRO >Kontaktní

SGS CZECH REPUBLIC S.R.O.

  • K Hájům 1233/2
    Praha, 155 00
    Česká republika
  • t   +420 234 708 111
  • f   +420 234 708 100
  • e   Napište nám e-mail

E-odběr

Zaregistrujte se pro odběr publikací společnosti SGS a bulletinů ze svého regionu i celého světa.

Adresář kanceláří

Kanceláře a laboratoře společnosti SGS naleznete po celém světě díky mapovému vyhledávači našich poboček.Czech Republic map
Schránka zobrazující umístění kanceláří