Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Kariéra

Kariéra v SGS

100% SGS

Vybudujte si kariéru ve společnosti SGS

Společnost SGS je jedničkou na trhu a má důvěru po celém světě, protože vše, co děláme, děláme se 100% elánem, hrdostí a s inovativním přístupem. Naše podnikání se dotýká téměř každé oblasti na světě a zahrnuje obrovský počet průmyslových odvětví.

Naši lidé vnášejí do naší práce nadšení a angažovanost. Podporujeme nové nápady a vítáme lidi, kteří rozvíjejí zavedené způsoby naší práce. Pracujte u nás a my budeme na 100 % usilovat o to, abychom vám pomohli plně realizovat váš potenciál.

Vzhledem k naší skutečně globální působnosti si můžete vytvořit kariéru mezinárodního rozměru. Naši zaměstnanci mají možnost pracovat v zahraničí a v různých oblastech podnikání, využívat globální portfolio zákazníků a působit v různých kulturách s různými způsoby myšlení.

Porozhlédněte se, přečtěte si o našich různých podnikatelských činnostech, zjistěte, jak funguje náš systém náboru a rozvoje, a zeptejte se přímo našich zaměstnanců, jaké to vlastně je pracovat v naší společnosti. Čekáme, až se nám ozvete.
Kontaktní

SGS CZECH REPUBLIC S.R.O.

  • K Hájům 1233/2
    Praha, 155 00
    Česká republika
  • t   +420 234 708 111
  • f   +420 234 708 100
  • e   Napište nám e-mail

E-odběr

Zaregistrujte se pro odběr publikací společnosti SGS a bulletinů ze svého regionu i celého světa.

Adresář kanceláří

Kanceláře a laboratoře společnosti SGS naleznete po celém světě díky mapovému vyhledávači našich poboček.Czech Republic map
Schránka zobrazující umístění kanceláří