Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Těžba

Kategorie

Maximalizovat menuMaximalizovat menu

Maximalizovat menuMaximalizovat menuDomůTěžba

Přehled

Naše odbornost v těžbě nás řadí do popředí v oboru. Ať potřebujete technickou radu ohledně postupů výroby oceli, strategické partnerství v obchodování s uhlím a koksem, nebo návod na omezení rizika, maximalizaci zisků nebo zlepšení efektivity v těžbě nebo dobývání vzácných či základních kovů, jsme připraveni poskytnout mezinárodní službu.

Služby společnosti SGS v oblasti těžby a nerostů: Poskytujeme vám konkurenční výhodu.

Ve světě globalizace, technologického pokroku, rostoucího počtu předpisů a kolísání trhů čelí dobývání a těžba komplexnějším výzvám, než kdykoliv předtím.

Abychom vám pomohli vyhovět těmto úkolům, nabízí společnost SGS rozsáhlý sortiment služeb zahrnujících průzkum, vytváření koncepcí závodu a inženýrských služeb, výrobu, průmyslové aplikace, odstavení z provozu a ukončení výroby. Jako váš strategický partner poskytujeme služby v oblasti zkoušek, technologie a obchodu a konzultace pomáhající dodávat větší výkonnost v růstu a zeštíhlování, zlepšovat vaši rychlost přístupu na trh a redukovat riziko. Naši oboroví experti vám mohou pomoci vytěžit co nejvíce z vývoje trhů a z technologického pokroku a umožní vám maximalizovat příležitosti a udržet náskok před vašimi konkurenty.
 
Abyste se vyrovnali s výzvami tohoto dynamického sektoru, rozšiřujeme soustavně naše služby nabízené prostřednictvím naší globální sítě oborových odborníků a naprosto špičkových zařízení - tím vám poskytujeme konkurenční výhodu v každé fázi.

Odborné služby od osvědčeného průmyslového hráče

Ve fázi průzkumu nabízíme širokou řadu rozmanitých služeb včetně geochemických zkoušek, výpočtu zdrojů a technických zpráv, geometalurgie, předběžných hodnocení a vypracování vývojových diagramů, pilotních a environmentálních služeb. Naši specialisté jsou po ruce, aby vám doporučili nejvhodnější technologie pro váš projekt a poskytli údaje a vývojové diagramy, které pomohou posunout váš projekt dopředu.

Pro doly uváděné do provozu, ale i pro již fungující doly poskytuje společnost SGS komplexní řadu služeb zahrnujících laboratoře na místě, úpravu vody, uvádění do provozu a interní provozní podporu, konzultace postupů, překonávání úzkých míst, optimalizaci vybavení a odborné systémy.

V přípravných fázích a fázích zjišťování proveditelosti využívají naši techničtí odborníci znalostí z metalurgie, ale také našich zkušeností v oblasti vytváření koncepcí závodu a inženýrských služeb, aby včas poskytli osvědčené a levné řešení pro drobné modernizace a rekonstrukce závodu a projekty rozšiřování nových i starších závodů.

Naše služby v oblasti inspekcí a odebírání vzoků podporují odběratelé i poskytovatelé nákladů majících vysokou hodnotu.  Provádíme inspekce nákladů a přepravujících lodí, zkoušky vybavení pro sledování zásob a komerční analýzy.

Kromě poskytování celé škály standardních služeb v oblasti analýzy a zkoušek můžeme dodat také moderní mobilní laboratoře a dokonce instalovat a obsadit obsluhou laboratoře na místě, abychom vám poskytli vaše vlastní zakázková zkušební zařízení kdekoliv na světě.

Etický partner pro odvětví nerostů

S naší globální sítí oborových specialistů a špičkových zařízení poskytuje společnost SGS spolehlivé služby třetí strany pro firmy zabývající se průzkumem, těžařské společnosti, finanční organizace a vlády na celém světě. Partnerstvím se společností SGS získáte nezávislého etického partnera, na kterého se můžete spolehnout, pokud jde o poskytování transparentní a nestranné podpory, jež vám pomůže prospívat v tomto nesnadném oboru.

Kontaktujte nás už dnes, abyste zjistili, jak vám náš komplexní sortiment služeb může pomoci.

SGS Minerals Access SheetSGS Minerals Access Sheet(PDF 261 KB) ...
Minerals Contact CardLab ContactsMinerals Contact CardThe minerals contact card is a comprehensive directory listing of exploration, analytical, metallurgical and engineering services laboratories around ...
Coal Contact CardLaboratory ContactsCoal Contact CardCoal Laboratory Contacts ...

Kontaktní

SGS CZECH REPUBLIC S.R.O.

  • K Hájům 1233/2
    Praha, 155 00
    Česká republika
  • t   +420 234 708 111
  • f   +420 234 708 100
  • e   Napište nám e-mail

E-odběr

Zaregistrujte se pro odběr publikací společnosti SGS a bulletinů ze svého regionu i celého světa.

Adresář kanceláří

Kanceláře a laboratoře společnosti SGS naleznete po celém světě díky mapovému vyhledávači našich poboček.Czech Republic map
Schránka zobrazující umístění kanceláří