Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Logistika

Kategorie

Maximalizovat menuMaximalizovat menu

Maximalizovat menuMaximalizovat menuDomůLogistika

Související odkazy

Přehled

Pomáháme vám nalézt inovativní řešení napomáhající rozvoji a růstu vašeho podnikání tím, že nacházíme cesty, jak vaši práci zefektivnit. Naši odborníci prověřují činnost provázaných procesů, které hrají důležitou roli ve výrobě vašeho produktu. Použitím různých nástrojů a technologií vám můžeme pomoci zefektivnit vaše činnosti a zvýšit provozní výkonnostpodpořenou specializovanými logistickými radami.

Logistické služby: Společnost SGS vám pomůže dostat vaše výrobky do pohybu.

Bez ohledu na typ produktu, místo určení či časový harmonogram, společnost SGS vám pomůže zajistit správnou logistiku v souladu s rozpočtem. Nabízíme kompletní soubor služeb určených pro usnadnění procesu přepravy nákladu po moři, železnici nebo silnici, včetně rozsáhlých dovozních a vývozních služeb.

Když přepravujete zboží, je potřeba, aby dorazilo na místo určení ve stejném stavu jako při expedici. Nešlo vše dle plánu?  Postihla vás krádež? Poškození v důsledku nehody? Naše služby mohou pomoci předcházet a diagnostikovat tyto problémy.

Naše nabídka pro námořní přepravu obsahuje služby při přepravě nákladu lodí, úkony v závodě a terminálu (PTO), služby kontroly dovozu a mezinárodní výměny celních dat. Přepravujete-li náklad po železnici nebo silnici, nabízíme také důležité služby jako obsluhu terminálu a služby správy mostových vah.

Kontejnerová doprava přináší své vlastní specifické úkoly, což je důvod, proč jsme vyvinuli služby určené pro tento typ přepravy.  Můžeme nabídnout například inspekce ISO nádrží, inspekce barelů a čistoty, informační služby o postupu nákladu a služby dovozní kontroly.

Pokud jde o logistiku, máme také rozsáhlou řadu služeb v oblasti auditů, certifikací a školení, všechny navržené tak, aby vám pomohly zefektivnit podnikání.

Můžeme také nabídnout služby řízení rizik, služby v případě nouze či nehody, správy mimořádných událostí, služby zkoušek balení a manipulace a služby v oblasti ochrany zdraví, bezpečnosti a životního prostředí (QSHE).

SGS je přední světová společnost v oblasti testování, inspekce, certifikace a ověřování se zkušenostmi, odbornými znalostmi a globálním dosahem. Ať jste dopravní společnost nebo zasilatelství, nebo pravidelně užíváte logistické služby,  kontaktujte nás ještě dnes, abyste se dozvěděli, jak vám můžeme v oblasti  logistických služeb pomoci.

 

Kontaktní

SGS CZECH REPUBLIC S.R.O.

  • K Hájům 1233/2
    Praha, 155 00
    Česká republika
  • t   +420 234 708 111
  • f   +420 234 708 100
  • e   Napište nám e-mail

E-odběr

Zaregistrujte se pro odběr publikací společnosti SGS a bulletinů ze svého regionu i celého světa.

Adresář kanceláří

Kanceláře a laboratoře společnosti SGS naleznete po celém světě díky mapovému vyhledávači našich poboček.Czech Republic map
Schránka zobrazující umístění kanceláří