Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Vědy o živých organizmech

Kategorie

Maximalizovat menuMaximalizovat menu

Maximalizovat menuMaximalizovat menuDomůVědy o živých organizmech

Související odkazy

Hledáte konkrétní analýzu?
Začněte hledat zde (dostupné v angličtině).

Enter Keyword
example: Peptide mapping

Přehled

Naše služby v oblasti věd o živých organizmech (Lifesciences) poskytují možnosti analytických, bioanalytických a klinických provozních zkoušek zároveň s řízením procesů.To umožňuje, aby se léčivadostala k těm, kdo je potřebují, rychle, s minimálními náklady a maximální bezpečností. Jsme partnery pro farmaceutická, biofarmaceutická, biotechnologická či zdravotní zařízení, a pro obory týkající se zdravotní péče.Všem poskytujeme široký sortiment důležitých služeb.

Služby společnosti SGS v oblasti věd o živých organizmech - optimalizují vaše harmonogramy vývoje tak, abyste léčiva a lékařské přístroje dostali na trh rychle a bezpečně.

Neexistuje žádná jiná oblast podnikání, která je více regulována než vývoj, zkoušky a distribuce léčiv a lékařských přístrojů, jež zachraňují životy.  To je důvod, proč vám poskytujeme odborné znalosti a zdroje, které potřebujete pro orientacii na farmaceutickém trhu a trhu s lékařskými přístroji.

Jako přední světová společnost v oblasti testování, ověřování a certifikace nabízíme desítky let zkušeností na poli věd o živých organizmech. V důsledku toho jsme často upřednostňovaným partnerem pro 20 největších farmaceutických a biotechnologických společností a jsme v dokonalém postavení, abychom vám pomohli:

 • dostat váš výrobek na trh rychle, bezpečně a přesně,
 • dodržovat osvědčené postupy a být ve shodě s národními a mezinárodními předpisy a
 • získat nezbytnou podporu v průběhu každé fáze cyklu vývoje léků - od molekulární úrovně až po jejich zavedení na trh. Naše kompletní řada řešení zahrnuje klinický výzkum,  zkoušky před uvedením výrobku, audity, certifikace a ověřování.
 • Získejte přístup do největší světové sítě smluvních analytických laboratoří provozovaných kvalifikovanými a zkušenými pracovníky a vědci. Nabízíme vám také dvě jednotky pro Fázi I (první fáze klinických zkoušek - s malým množstvím pacientů, zjišťování akutní toxicity) a kanceláře řízení klinických zkoušek v Evropě a USA.  Navíc zakoupením společnosti M-Scan vám nyní můžeme nabídnout komplexní spektrum služeb v oblasti jednoúčelových biofarmak.
 • Můžete těžit z odborných znalostí prostředí, což vám spolu se službami v oblasti certifikace, školení a zkoušek pomáhá uvádět vaše výrobky na trh.
 • Získejte testovací a certifikační řešení pro výrobky v oblasti zdraví, krásy a wellness, včetně nutraceutických výrobků a dietních doplňků.
 • Poskytněte vašim zaměstnancům účinnáškolení. Naše služby v oblasti školení zahrnují tři hlavní typy a to farmaka, lékařské přístroje a zdraví, krásu a wellness.  Naše kurzy budou přizpůsobeny vašim přesným požadavkům a mohou se konat ve vašich objektech či externě. Nabízíme také školení prostřednictvím webu, jež umožňuje studentům zvolit tempo a čas kurzů, jaké jim vyhovují.

Kontaktujte nás ještě dnes, abyste zjistili, jak vám naše služby v oblasti věd o živých organizmech mohou pomoci v podnikání.

 

Kontaktní

SGS CZECH REPUBLIC S.R.O.

 • K Hájům 1233/2
  Praha, 155 00
  Česká republika
 • t   +420 234 708 111
 • f   +420 234 708 100
 • e   Napište nám e-mail

E-odběr

Zaregistrujte se pro odběr publikací společnosti SGS a bulletinů ze svého regionu i celého světa.

Adresář kanceláří

Kanceláře a laboratoře společnosti SGS naleznete po celém světě díky mapovému vyhledávači našich poboček.Czech Republic map
Schránka zobrazující umístění kanceláří