Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Průmyslová výroba

Kategorie

Maximalizovat menuMaximalizovat menu

Maximalizovat menuMaximalizovat menuDomůPrůmyslová výroba

Související odkazy

Přehled

Náš mezinárodní tým inženýrů podporuje prostřednictvím kreativních technických řešení integritu, bezpečnost a spolehlivost vašich aktivit, zařízení a provozů. Radíme ohledně růstové strategie a nejlepší tržní praxe pro průmyslovou výrobu a obchod, provádíme zkoušky a posuzování shody, abychom zajistili, že procesy a projekty vyhovují všem kvalitativním a výkonovým požadavkům, a abychom minimalizovali dopad průmyslu na životní prostředí.

Průmyslová výroba: Společnost SGS vám pomůže vše zvládnout.

Průmyslová výroba zahrnuje řadu oblastí podnikání od farmak po zemědělské stroje, od leteckého a kosmického průmyslu po průmysl automobilový a vše související. Výroba je vždy komplex, vyžaduje nesmírnou pozornost vůči normám a předpisům, potřebuje shodu s legislativou kvality, ochrany zdraví a bezpečnosti a často i s mezinárodními předpisy.

Ve společnosti SGS disponujeme rozsáhlou řadou služeb, které pomáhají, aby výrobní procesy probíhaly hladce, ať vyrábíte komponenty nebo hotové výrobky k přímému prodeji spotřebitelům.   Jako přední světová společnost v oblasti testování, certifikace, ověřování a inspekcí rozumíme podnikání ve výrobě od kontroly procesů po logistiku.

Spojte se s námi a zjistíte, že nabízímeslužby, jako jsou zkoušky materiálů, cetifikace výrobků, metalurgické a procesní projektování, vnitropodniková a provozní podpora, kontroly kvality a certifikace řídících systémů. Naši odborníci jsou díky svým zkušenostem a široké kvalifikaci   schopni pomoci vybudovat lepší, silnější, konkurenceschopnější a ziskovější podnikání.

Můžeme vám pomoci zajistit, aby jak vaše výrobky, tak i vaše procesy byly ve shodě s předpisy vztahujícími se konkrétně k vaší oblasti výroby a též prokázat, že jste v plné shodě s legislativou.

Zjistěte více informací o tom, jak vám dnes můžeme pomoci s výrobou vašeho výrobku a s dalšími postupy.

 

Kontaktní

SGS CZECH REPUBLIC S.R.O.

  • K Hájům 1233/2
    Praha, 155 00
    Česká republika
  • t   +420 234 708 111
  • f   +420 234 708 100
  • e   Napište nám e-mail

E-odběr

Zaregistrujte se pro odběr publikací společnosti SGS a bulletinů ze svého regionu i celého světa.

Adresář kanceláří

Kanceláře a laboratoře společnosti SGS naleznete po celém světě díky mapovému vyhledávači našich poboček.Czech Republic map
Schránka zobrazující umístění kanceláří