Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Ochrana zdraví a bezpečnost

Kategorie

Maximalizovat menuMaximalizovat menu

Maximalizovat menuMaximalizovat menuDomůOchrana zdraví a bezpečnost

Související odkazy

Přehled

Děláme vaše pracovní prostředí tak bezpečné, jak je to možné, pečlivým posuzováním rizik a vykonáváním preventivních opatření. Kvůli řadě mezinárodních norem zajišťujeme, aby organizace měly na místě účinné systémy ochrany zdraví a bezpečnosti při práci pro ochranu pracovníků, a tím budovat důvěru spotřebitelů a posílit tak svou pověst.

Kvalita, zdraví, bezpečnost a životní prostředí: Společnost SGS vám může pomoci pečovat o následující.

Ochrana zdraví a bezpečnost při práci jsou to hlavní, čemu věnovat pozornost při úspěšném podnikání - prospěch a bezpečnost vašich pracovníků musí být rozhodující, protože lidé jsou vaším nejdůležitějším aktivem. Navíc, kromě přímé péče o vaše vlastní pracovníky, vhodná sada postupů QHSE (Quality, Health, Safety and Environment = kvalita, zdraví bezpečnost a životní prostředí) bude mít také druhotný výsledek: můžete  chránit spolupracovníky, rodinné příslušníky, zaměstnavatele, spotřebitele, dodavatele, nejbližší skupiny lidí a jiné členy veřejnosti ovlivněné prostředím vašeho pracoviště.

Nepochybně budete už mít zavedené postupy a procedury ochrany zdraví a bezpečnosti. Ale můžete si být jisti, že jednáte podle nejlepší praxe? Plníte místní, národní a dokonce mezinárodní předpisy? A pokud si myslíte, že ano, můžete to dokázat?

Ve společnosti SGS máme řešení a odpovědi. Můžeme vám radit a školit ohledně kvality, zdraví, bezpečnosti a životního prostředí. Jako vedoucí světová společnost v oblasti inspekcí, certifikací, zkoušek a ověřování jsme plně obeznámeni s místní legislativou a mezinárodními normami. S normami jako ISO 31000 and REACH (Registration, Evaluation and Authorization of Chemicals = registrace, hodnocení a autorizace chemikálií). Můžeme vám pomoci s hygienou práce, s vaším pracovním prostředím s ohledem na kvalitu vzduchu, prach, hluk a vibrace, s povinnou technickou péčí a nebezpečnými látkami. A jsme odborníci na audity životního prostředí a na ekonomickou a sociální udržitelnost.

Společně můžeme vytvořit lepší pracovní prostředí. Kontaktujte nás ještě dnes, abyste zjistili, co pro vás můžeme udělat.

 

SafeAPPLY Case StudySafeApply Online Course ApplicationGlobal mining company works with SGS in the verification of contractor skills. ...
SafeSTAX Case StudySGS Academy and SafeSTAXHelping an Australian Mining Company Identify and Monitor Competent Operational Teams Using SGS Academy and SafeSTAX ...
SafeAUDIT Case StudyManaging Supplier Compliance with SafeAUDITA module of SafeSTAX ...

Kontaktní

SGS CZECH REPUBLIC S.R.O.

  • K Hájům 1233/2
    Praha, 155 00
    Česká republika
  • t   +420 234 708 111
  • f   +420 234 708 100
  • e   Napište nám e-mail

E-odběr

Zaregistrujte se pro odběr publikací společnosti SGS a bulletinů ze svého regionu i celého světa.

Adresář kanceláří

Kanceláře a laboratoře společnosti SGS naleznete po celém světě díky mapovému vyhledávači našich poboček.Czech Republic map
Schránka zobrazující umístění kanceláří