Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Finanční služby

Kategorie

Maximalizovat menuMaximalizovat menu

Maximalizovat menuMaximalizovat menuDomůFinanční služby

Přehled

Nabízíme nezávislé poradenství pro řadu oborů vztahujících se k financování projektů a pomáháme tak organizacím zajistit, aby se rozhodly správně ohledně půjček, řízení rizik, obchodu, auditu, certifikace a ověřování a školení v oblasti financí, podporovat jejich rozhodnutí projektových financí a soustředit se na udržitelnost, hodnocení a řízení sociálních a environmentálních rizik.

Finanční služby: Když jde o peníze, může vám společnost SGS pomoci s vašimi podnikatelskými rozhodnutími.

Když vás váš klient žádá o investici nebo půjčku na nový projekt, akvizici či podnikání, jak si můžete být jisti, že je záměr správný? Jak můžete udělat relevantní rozhodnutí o investici či úvěru, když návrh je vysoce technický, jeho realizace může trvat roky, a když přesvědčí jen odbornou vědeckoukomunitu?

Využijte služby společnosti SGS. Pro začátek zde máme due diligence. Technická, ekonomická, environmentální a sociální due diligence, posuzování rizik a hodnocení rezerv: tyto služby jsou tu pro vás, abyste je využili, společně s týmy jsou vám k dispozici v průběhu vývojové fáze projektu. Máme potřebné zkušenosti a mezinárodní odborné znalosti, abychom bez ohledu na to, kde na světě působíte, zajistili rozvoj vašeho projektu dle standardů, jež požadujete.

Během fází realizace projektu můžeme provádět sledování výstavby, přezkoumání nákladů, sledování záležitostí sociálních a týkajících se životního prostředí, sledování fáze uvedení do provozu a v provozu, spolu s řízením technických a finančních rizik a službami záruk a zajištění.

Finančníci a banky poskytující financování také potřebují jistotu.   Provádíme inspekce, zkoušky a ověřování nákladů a zboží, vykonáváme správu zajištění a pomáháme vám v rámci obchodní dokumentace. Zvolte si společnost SGS jako vaši třetí stranu pro ujištění, že zboží je takové, jaké má být a je na správném místě.

Obchodujete-li s materiály či  komoditami, mohou vám naše inspekční služby pomoci zajistit, abyste dostali to, za co platíte, a abyste vy i váš klient dostali správnou kvalitu, správné množství dodané na správné místo  neporušené.   Analýzy online?  Kontrolní systémy na bázi PLC? Laboratoře na místě? Můžeme vám pomoci udržovat kvalitu a dostát vašim závazkům.

Společnost SGS vám může pomoci prakticky v každém odvětví. Jako přední světová certifikační, zkušební, verifikační a inspekční společnost máme globální dosah, známe místní, národní i mezinárodní normy a legislativu a naši odborníci mají rozsáhlé zkušenosti.

Jako u všech dobrých služeb si můžete přesně zvolit, co požadujete. Můžete je použít k posílení vaší odbornosti, nebo si jednoduše smluvně vyžádat od SGS služby, které potřebujete, a my se za vás o všechno postaráme.

 

Kontaktní

SGS CZECH REPUBLIC S.R.O.

  • K Hájům 1233/2
    Praha, 155 00
    Česká republika
  • t   +420 234 708 111
  • f   +420 234 708 100
  • e   Napište nám e-mail

E-odběr

Zaregistrujte se pro odběr publikací společnosti SGS a bulletinů ze svého regionu i celého světa.

Adresář kanceláří

Kanceláře a laboratoře společnosti SGS naleznete po celém světě díky mapovému vyhledávači našich poboček.Czech Republic map
Schránka zobrazující umístění kanceláří