Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Spotřební zboží a maloobchod

Kategorie

Maximalizovat menuMaximalizovat menu

Maximalizovat menuMaximalizovat menuDomůSpotřební zboží a maloobchod

Související odkazy

Přehled

Od textilu po spotřebiče, nábytek, potraviny a elektroniku, náš kompletní sortiment služeb podporuje kvalitu, shodu a bezpečnost spotřebních výrobků napříč globálními dodavatelskými řetězci. Zajišťujeme, aby v procesu od konceptu vašeho výrobku až po jeho dodánína trh nebyl přehlédnut žádný důležitý detail.

Spotřební zboží a maloobchod: Můžeme vám pomoci zajistit, aby váš dodavatelský řetězec i výrobky, které kupujete a prodáváte, vyhovovaly normě.

Předpoklady kvality a škála bezpečnostních požadavků se stávají každým dnem komplexnější.  Abychom vám pomohli vyhovět těmto požadavkům, nabízejí naši odborníci na spotřební zboží a maloobchod kompletní sortiment služeb pro výrobce, dovozce, vývozce i maloprodejce spotřebních výrobků. Naše služby zahrnují laboratorní zkoušky, inspekce výrobků a konzultace, posuzování procesů a technickou pomoc.

Pomáháme vám snížit riziko, zlepšit efektivitu a zajistit shodu se smluvními nebo zákonnými požadavky v celém vašem dodavatelském řetězci. Poskytujeme vám široké a podrobné znalosti spotřebního zboží a maloobchodu, abychom vám pomohli vybudovat silnější a odolnější podnikání s potenciálem pro růst a překonání vaší konkurence.

Naše služby jsou globálně k dispozici pro spotřební zboží, jako jsou potraviny, kosmetika a prostředky osobní hygieny, textil, obuv, hračky, hardware, výrobky pro domácnost, formulované výrobky a elektrické a elektronické výrobky.

Kromě shody se zákonnými požadavky a průmyslovými normami vám můžeme pomoci i čelit množství výzev včetně:

 • nárůstu neetické výroby v důsledku snahy dodavatelského řetězce o snížení nákladů,
 • zvýšeného zaměření spotřebitele na kvalitu a bezpečnost a
 • ekologických úkolů pramenících ze zvýšené výroby nového spotřebního zboží jako růst spotřeby energie, emise skleníkových plynů a odpad tvořený spotřebním zbožím.

S naší dobrou reputací v inspekcích, zkouškách, certifikaci a ověřování vám můžeme také nabídnout konzultace a mezioborové služby pro zlepšení udržitelnosti ve vaší organizaci a dodavatelském řetězci.

Naše služby v oblasti spotřebního zboží a maloobchodu zahrnují:

 • Zkoušky & certifikaci: Provádíme úplný sortiment testování výrobků od zkoušek materiálu, bezpečnosti a funkčnosti, až po certifikaci. Naším cílem je zajistit, aby vaše výrobky byly z hlediska ochrany spotřebitelů a plnění jejich očekávání tak dobré, jak prohlašujete.
 • Inspekce: Poskytujeme výrobní zkoušky před, v průběhu a po výrobě, stejně jako kontroly maloobchodních prodejen pro ověření kvality vašich surovin a produkce, značení a balení a prezentace výrobků.
 • Technická pomoc:  Podporujeme vás řešeními zahrnujícími do projektu sociální odpovědnost, posuzování tovární jakosti a posuzování bezpečnosti potravin a ochrany zdraví.  Nabízíme i službu poradenství v oblasti zákonů, poskytujeme školení a podporu soukromých značek.

Spotřební zboží je skutečně součástí každodenního života. Spotřebitelé očekávají, že kupují zdravé a bezpečné výrobky.  Naše na zakázku upravené služby testování, inspekcí, auditů, certifikace a konzultací poskytované našimi místními akreditovanými laboratořemi a certifikačními jednotkami zajišťují, abyste porozuměli normám, jež se týkají vašich výrobků, a vyhověli závazným požadavkům.    A co je ještě důležitější, můžeme vám pomoci získat náskok před konkurencí a vyvíjet výrobky, procesy a dodavatelské řetězce, které jsou skutečně tak dobré, jak říkáte. Spojte se s námi a zjistěte si více.

 

Trusted for Real LifeTrusted for Real LifeSGS Safety, Quality and Sustainability Solutions for the Consumer Goods and Retail Industry ...
Retailer Brand Solutions BrochureAt Every Step of Your Project, We Are Committed to Adding Value to Your WorkPartner with SGS to deliver well designed, desirable electrical and electronic products that are trusted for real life whilst ensuring quality, safety ...
White Paper on POPsWhite Paper on Persistent Organic Pollutants (POPs)Proliferation, Regulation and Mitigation of Persistent Organic Pollutants (POPs) in Consumer Products and Supply Chains ...

Kontaktní

SGS CZECH REPUBLIC S.R.O.

 • K Hájům 1233/2
  Praha, 155 00
  Česká republika
 • t   +420 234 708 111
 • f   +420 234 708 100
 • e   Napište nám e-mail

E-odběr

Zaregistrujte se pro odběr publikací společnosti SGS a bulletinů ze svého regionu i celého světa.

Adresář kanceláří

Kanceláře a laboratoře společnosti SGS naleznete po celém světě díky mapovému vyhledávači našich poboček.Czech Republic map
Schránka zobrazující umístění kanceláří