Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Chemický průmysl

Kategorie

Maximalizovat menuMaximalizovat menu

Maximalizovat menuMaximalizovat menuDomůChemický průmysl

Přehled

Jelikož používání chemikálií ve spotřebních výrobcích se stále zvyšuje, jsou zdravotní rizika, zvláště u výrobků pro děti, stálým středem zájmu. Pomáháme vám zmírnit vaše starosti nabídkou laboratorních služeb pro zkoušky bezpečnosti vašeho zboží a pro pomoc při kontrole užívání chemikálií podle úrovní tolerance platných pro vaše průmyslové odvětví.

Chemický průmysl: Služby společnosti SGS pro společnosti vyrábějící průmyslové chemikálie.

Od pesticidů a petrochemických výrobků po parfémy a barvy, chemikálie a výrobky z chemikálií jsou všude. Proto je chemický průmysl tak velkým podnikáním, ústředním v moderní světové ekonomice. V jeho nejzákladnější formě vidíme chemický průmysl jako místo přeměny surovin jako ropa, zemní plyn, vzduch, voda, kovy a nerosty na doslova desetitisíce hotových výrobků.

Chemický průmysl je také vysoce komplexní, plný komplikovaného zařízení, někdy s obtížnou a nebezpečnou logistikou.

Ve společnosti SGS nabízíme komplexní sortiment služeb našim partnerům v odvětví průmyslových chemikálií. Jako vedoucí světová společnost v oblasti zkoušek, certifikace, ověřování a inspekcí máme odborné znalosti, zkušenosti a globální dosah pomáhající vyhovět národním a mezinárodním normám. Můžeme vám pomoci vyškolit vaše pracovníky, aby měli ve svých povoláních více motivace, produktivity a sebedůvěry. A pokud potřebujete mimořádné pracovníky pro specifický projekt, máme  po ruce zdroj lidí od zkušených operativních pracovníků až po kvalifikované vědce.

Některé z našich služeb konkrétně zahrnují služby v oblasti vstupních chemických surovin a v oblasti hotových výrobků (jako jsou agrochemikálie, spotřební chemikálie, plasty a umělá vlákna, guma, přírodní vlákna, farmaceutické a průmyslové chemikálie).

Stejně jako s vámi spolupracujeme při zkouškách, inspekcích, ověřování a certifikaci určitých chemických výrobků, můžeme také s pomocí služeb řízení integrity majetku, optimalizačních programů LEAN, služeb v oblasti životnosti projektů a technické podpory zajistit, aby vaše podnikání běželo snadněji, s větší ziskovostí a efektivitou.

Některé z největších a nejúspěšnějších světových společností v oblasti průmyslových chemikálií již společnosti SGS svěřily poskytování služeb, které potřebují, aby zůstaly inovativní, udržitelné, efektivní a konkurenceschopné.

Mnoho z našich služeb je určeno pro zvýšení účinku vašich existujících procesů a postupů. Kontaktujte nás ještě dnes, abyste se dozvěděli více o mnoha nových způsobech, jak vám můžeme pomoci.

 

Kontaktní

 • SGS Czech Republic s.r.o., Akreditovaná laboratoř

 • SGS CZECH REPUBLIC S.R.O.

  • K Hájům 1233/2
   Praha, 155 00
   Česká republika
  • t   +420 234 708 111
  • f   +420 234 708 100
  • e   Napište nám e-mail
 • SGS Czech Republic s.r.o.. Motorová zkušebna

  • provozovna Kolín areál PARAMO, a. s.
   Kolín
   Česká republika
  • t   +420 321 750 266
  • f   +420 274 817 287
  • e   Napište nám e-mail

E-odběr

Zaregistrujte se pro odběr publikací společnosti SGS a bulletinů ze svého regionu i celého světa.

Adresář kanceláří

Kanceláře a laboratoře společnosti SGS naleznete po celém světě díky mapovému vyhledávači našich poboček.Czech Republic map
Schránka zobrazující umístění kanceláří